شاهد مثالهایی از ارتقای تجربه مشتری


: 266

یکی از بهترین راه ها برای وفادارسازی مشتریان این است که کاری کنیم لحظه انتخاب آنقدر برای او دلچسب باشد که به مشتری وفادار تبدیل گردد.

ارتقای تجربه مشتریان

در ارتباط با مشتری لحظه انتخاب وجود دارد ، لحظه ایی که مشتری تصمیم میگیرد تجربه خرید از خدمات یا محصولات شما را امتحان کند یکی از بهترین راه ها برای وفادارسازی مشتریان این است که کاری کنیم لحظه انتخاب آنقدر برای او دلچسب باشد که به مشتری وفادار تبدیل گردد.

همیشه این اصل معروف را باید بخاطر داشته باشیم که مافوق تصورات مشتری باید عمل کنیم و با این کار او را شگفت زده کنیم.

به همین خاطر برای ایجاد این احساس و خاطره خوب ایده هایی داشته باشید و آنها را آزمایش کنید ، در اینجا مثالهایی مطرح میگردد که شرکتهایی برای خلق تجربه لذت بخش ایجاد میکنند

یک بانک در تمام مدت در فضای انتظار مشتریانش قهوه و پیراشکی و دونات سرو میکند و همین بانک برای فرزندان مشتریان خود زمین بازی در نظر گرفته است و زمانیکه مشتری مشغول انجام دادن کار است در واقع خدمات مراقبت از کودکان ارائه میکند.

فروشگاه لوازم یدکی ماشین به خریداران محصولات خود یک دی وی دی آموزشی ویدئو برای مراقبت بهتر از ماشین و تعمیرات جزیی آن هدیه میدهد.

یک متصدی بانک در انتهای کارش به هر مشتری یک کارت هدیه میدهد با این عنوان که از اینکه شما را ملاقات کردم خوشحالم و هنگامیکه خودش مشغول انجام دادن امور مشتری است آن را لای دفترچه مشتری میگذارد.

یک رستوران در زمانیکه پیش خدمت یک صورت حساب میاورد همراه با آن دو لیوان کوچک نوشیدنی را هم تعارف میکند.